Depilace cukrovou pastou


Depilace cukrovou pastou má kořeny až ve starověké Mezopotánii a Egypta.Cukrová pasta je 100% ekologická. Je složena převážně z cukru a citronové šťávy a je tak zcela rozpustná ve vodě. Nejdříve se zahřeje téměř k bodu varu a pak se ochladí na teplotu těla. Následně se vmasíruje do chloupků a přitlačí se na ni proužek látky. Po ztuhnutí proužek cukrové pasty odstraníme rychlým trhnutím.Výhody depilace cukrovou pastou oproti holení, vosku nebo epilátoru.Cukr je přírodní konzervant a vysoký obsah cukru působí antibakteriálně, proto se při použití do pokožky nedostanou bakterie a pokožka se nezanítí. Podráždění a červené tečky zmizí do hodiny po aplikaci a nehrozí žádná červená kůže, jak je to časté u holení.

  • Při dlouhodobém používání této depilace zjistíte, že dorůstající chloupky jsou mnohem jemnější a pravidelnou péčí se sníží jejich množství.
  • Běžná aplikace tohoto unikátního produktu ve formě cukrové pasty nejen spolehlivě a šetrně odstraní chloupky, ale také odumřelé buňky z povrchu pokožky.
  • Pro svoji šetrnost je cukrová pasta ideální pro intimní partie, třísla a podpaží.
  • Tel. pro objendání: 773 751 843