DEPILACE CUKROVOU PASTOU A VOSKEM CIREPIL

Depilace cukrovou pastou má kořeny až ve starověké Mezopotánii a Egypta.Cukrová pasta je 100% ekologická. Je složena převážně z cukru a citronové šťávy a je tak zcela rozpustná ve vodě. Nejdříve se zahřeje téměř k bodu varu a pak se ochladí na teplotu těla. Následně se vmasíruje do chloupků a přitlačí se na ni proužek látky. Po ztuhnutí proužek cukrové pasty odstraníme rychlým trhnutím.Výhody depilace cukrovou pastou oproti holení, vosku nebo epilátoru.Cukr je přírodní konzervant a vysoký obsah cukru působí antibakteriálně, proto se při použití do pokožky nedostanou bakterie a pokožka se nezanítí. Podráždění a červené tečky zmizí do hodiny po aplikaci a nehrozí žádná červená kůže, jak je to časté u holení.Při dlouhodobém používání této depilace zjistíte, že dorůstající chloupky jsou mnohem jemnější a pravidelnou péčí se sníží jejich množství.Běžná aplikace tohoto unikátního produktu ve formě cukrové pasty nejen spolehlivě a šetrně odstraní chloupky, ale také odumřelé buňky z povrchu pokožky.Pro svoji šetrnost je cukrová pasta ideální pro intimní partie, třísla a podpaží.

Tel. pro objendání: 773 751 843

Depilace šetrným voskem Cirepil


CIRÉPIL je přední francouzský výrobce šetrných vosků. Značku CIRÉPIL založila a zastřešuje společnost PERRON RIGOT, která vznikla v létě roku 1936, kdy byla založena lékárníkem a prodavačem panem Perronem a panem Rigotem.

CIRÉPIL je vynikajícím výrobcem a stal se známým pro svou vynikající kvalitu a účinnost svých vosků. Klade velký důraz na kvalitu a profesionalitu receptur, prezentujících produkty v okouzlujících barvách, s příjemnými, účinnými a inovativními texturami a vynikajícímivůněmi.

Nyní je CIRÉPIL uznáván jako nejinovativnější značka v sektoru depilací voskem. Šetrné vosky Cirépil mění svět depilace:
- o 50% menší bolestivost
- nestrhávají pokožku
- kůže je regenerovaná už za 8 hodin po depilaci
- pokožka je vyživená a hydratovaná, každý náš depilační krok obsahuje velké množství péče

© 2015 Studio NADINE-NATURA, Moskevská 637/6,  Liberec
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!